Firma Connectia Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na wysokiej klasy ekspertów i specjalistów z dziedziny rozwiązań komunikacyjnych ICT. Jeśli nie boisz się wyzwań, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek informatyczny i jesteś pewien swojej wiedzy, którą zechcesz się podzielić, dołącz do nas.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ I SERWISU

Praca w siedzibie firmy w Warszawie

1.       Wymagania

Szanowny Kandydacie, jeśli:

  • jesteś wewnętrznie przekonany o potrzebie rozwoju,
  • posiadasz wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe w zakresie elektroniki / telekomunikacji / informatyki)
  • posiadasz wiedzę w zakresie nowoczesnych systemów komunikacyjnych VOIP i Contact Center (mile widziane)
  • znasz systemy operacyjne Windows/Linux, w szczególności Windows Server
  • masz wiedzę w zakresie technologii sieci komputerowych (w szczególności protokołów sieciowych rodziny IP) oraz zagadnień związanych z szeroko pojętymi sieciami teleinformatycznymi (LAN, WAN, bezpieczeństwo sieciowe, sieci bezprzewodowe)
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym prowadzić swobodną rozmowę techniczną
  • jesteś komunikatywny i lubisz pracować w zespole
  • jesteś samodzielny, dyspozycyjny i odpowiedzialny,
  • jesteś gotowy do podjęcia pracy w niestandardowym wymiarze godzin (pełnienie dyżurów, dyspozycyjność pod telefonem, praca serwisowa w terenie)
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

To może właśnie Ciebie szukamy!

2.       Zakres obowiązków

  • wdrożenia systemów telekomunikacyjnych i Contact Center
  • interwencje serwisowe, zdalnie oraz w siedzibach klientów na terenie całego kraju
  • podnoszenie wiedzy technicznej w zakresie wdrażanych produktów

3.       Nasza oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, komputer, telefon
  • możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie swojego CV wyłącznie drogą elektroniczną na adres rekrutacja@connectia.pl. W temacie prosimy o wpisanie nazwy stanowiska: „Specjalista ds. wdrożeń i serwisu”.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)