Po trzecie – Partnerzy

Jakość rozwiązań i bezpieczeństwo inwestycji zależą także, a czasami przede wszystkim, od partnerów technologicznych. Jako Connectia sp. z o.o. szczycimy się z zaufania jakim obdarzył nas koncern NEC, przyznając nam status „gold partnera” i autoryzowanego dystrybutora rozwiązań enterprise na polskim rynku. Dzięki temu posiadamy stały dostęp do technologii i bezpośredniego wsparcia serwisowego ze strony wykwalifikowanego zespołu inżynierów producenta.

A kiedy to nie wystarcza?

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia firm partnerskich i specjalistów, którzy doskonale opanowali swoje pola kompetencji i wspierali nas podczas realizacji tych najbardziej skomplikowanych projektów.

Po pierwsze – Zespół

Sukces każdego projektu zależy w głównej mierze od ludzi. Od ich kompetencji, doświadczenia i wzajemnych relacji. Nasz zespół tworzą inżynierowie specjalizujący się w obszarze komunikacji biznesowej. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala na dostarczanie rozwiązań łączących nowoczesność komunikacji IP z funkcjonalnością, którą oferują tradycyjne systemy telefonii hybrydowej.

Po drugie – Firma

Firma Connectia Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź, na dające się od dłuższego czasu zaobserwować, zapotrzebowanie rynku na wysokiej klasy ekspertów i specjalistów z dziedziny rozwiązań komunikacyjnych ICT. W wyniku bardzo dynamicznego rozwoju technologicznego tej branży oraz dużego poziomu komplikacji współczesnych systemów komunikacyjnych i informatycznych, wymagany jest wysoki poziom umiejętności popartych specjalistyczną wiedzą i dużym doświadczeniem.

Posiadamy unikalne na naszym rynku certyfikaty SSCA® i SSVVP™, które potwierdzają nasze kwalifikacje w zakresie technologii VoIP i otwartego protokołu komunikacyjnego SIP.

rgb_png_statement_color_type2_m