h-empowering-the-smart-enterprise2

 

Od ponad 100 lat firma NEC, dzięki swojej innowacyjności, przyczynia się do rozwoju ludzi i ich społeczności. Poprzez połączenie IT i technologii telekomunikacyjnych NEC tworzy skalowalne i funkcjonalne rozwiązania, które są w stanie spełnić najwyższe oczekiwania wymagających grup biznesowych.

Dzięki lokalnym dystrybutorom i globalnym zasięgu firmy, NEC dostarcza rozwiązania najwyższej jakości skierowane zarówno dla małych i średnich firm jak i wielkich korporacji.

Systemy firmy NEC wykorzystują otwarte standardy, umożliwiając klientom elastyczne zarządzanie wymianą zasobów sprzętowych.  Takie podejście pozwala chronić inwestycje poprzez maksymalizację wykorzystania istniejących systemów, a także dostarczanie produktów i rozwiązań łatwych do aktualizacji.

Głębokie przywiązanie do odpowiedzialności społecznej i korporacyjnej ma ogromny wpływ na działania firmy NEC. Przyczynia się do ograniczenia wpływu na środowisko we wszystkich działaniach biznesowych. NEC stale dąży do obniżenia zużycia energii swoich produktów, promowania recyklingu oraz spełniania najwyższych norm ochrony środowiska.

Jako Connectia sp. z o.o. szczycimy się z bycia czołowym dystrybutorem firmy NEC na polskim rynku. Mając tak wiarygodnego partnera jak NEC, posiadamy stały dostęp do zasobów wiedzy pozwalających nam na dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości.

Firma NEC należy do tzw. „wielkiej czwórki” w dziedzinie rozwiązań telefonii IP oraz hybrydowej (IP/TDM).

 

2013-Infonetics-2Q13-Enterprise-UC-VoIP-TDM-Eqpmt-Mkt-Fcst-Chart