Specyfika jednostek administracji publicznej

W dzisiejszych czas wszyscy chcemy nowoczesnej, skutecznej i niezawodnej komunikacji. Z uwagi na swoje zadania, od administracji publicznej szczególnie oczekuje się efektywnej i szybkiej pomocy. Wysoki poziom obsługi petentów jednoznacznie wpływa na odczucie jakości i w konsekwencji przekłada się na postrzeganie danej jednostki. Ma również niebagatelny wpływ na satysfakcję i samopoczucie petentów, które udzielają się później równiej pracownikom.

Dużą przeszkodzą we wdrożeniu jednolitego systemu komunikacyjnego jest geograficzne rozproszenie wydziałów danej jednostki oraz niejednolita infrastruktura budynkowa. Czy w takich warunkach można zatem wdrożyć nowoczesny zunifikowany system komunikacyjny nie inwestując olbrzymich środków w wymianę tej infrastruktury?

Nasza odpowiedź – system komunikacyjny NEC SV9100 z NetLink

Dla jednostek administracji publicznej polecamy rozwiązanie bazujące na systemie NEC SV9100. Jest to nowoczesny system hybrydowy, który może zostać skonfigurowany jako platforma typu „Full IP” a także jako system hybrydowy (IP+TDM). W przypadku konfiguracji hybrydowej systemu SV9100, jego ogromną zaletą jest innowacyjny protokół NetLink.

Netlink umożliwia połączenie do 49 węzłów centralowych SV9100 w jeden logiczny system komunikacyjny. Jest to doskonałe rozwiązanie zapewniające łatwość zarządzania dużym, rozproszonym systemem. Niezależnie od ilości węzłów, administrator łączy się jedynie z modułem głównym a wszystkie karty TDM węzłów wyniesionych są widoczne w jednej aplikacji. NetLink zapewnia również pełną funkcjonalność systemu SV9100 w strukturze rozproszonej. Jest ogromna zaleta w stosunku do sieci central połącznych poprzez trunki SIP.

NetLink został tak pomyślany, aby w przypadku awarii głównego modułu system mógł działać dalej. Dlatego w takiej sytuacji rolę modułu głównego automatycznie przejmie kolejny węzeł i sieć central powróci do normalnej pracy.

Taka struktura jest również bardzo opłacalna z ekonomicznego punktu widzenia. Dzięki temu, że wszystkie licencje przetrzymywane są w jednym węźle, nie ma konieczności licencjonowania każdego modułu osobno. Wszystkie moduły mają prawo korzystać z licencji zapisanych w module głównym.

Produkty dla administracji publicznej

Platforma komunikacyjna polecana dla administracji publicznej

sv9100-packshot_global

NEC SV9100

SV9500

NEC SV9500

Telefony stacjonarne dla pracowników

dt830cg-right

Telefony NEC IP serii DT900

dt830cg-right

Telefony Cyfrowe NEC serii DT500

dt830cg-right

Telefony NEC IP Serii GT

ErisStation

Telefony Telekonferencyjne V-Tech

Telefony dla DECT dla pracowników

Aplikacje

bct-contact-center

Contact Center BCT

SoftPhone

Aplikacje Softphone