Sip-Speech – Terminale salowe

Personel pielęgniarski koncentruje się na opiece nad pacjentem lub rezydentem. Niestety, średni czas spędzony na opiece w miejscu pracy to mniej niż 22% ich czasu pracy. Po wezwaniu pielęgniarki personel musi udać się do pokoju, aby zrozumieć, dlaczego rezydent lub pacjent wezwał pielęgniarkę.

Jest to czasochłonne dla personelu i frustrujące dla pacjenta, ponieważ średni czas reakcji pielęgniarki przekracza oczekiwania. iCall oferuje terminale salowe do rozmów SIP, które umożliwiają pielęgniarkom korzystanie z bezpośredniej komunikacji interkomowej zaraz po wezwaniu do pokoju, dzięki czemu mogą natychmiast znaleźć przyczynę wezwania i zareagować we właściwy sposób.

Pacjenci będą spokojni, ponieważ otrzymali potwierdzenie zgłoszenia.

Produkty

iCall 205 SIP-RGY

Naścienna stacja pacjenta IP iCall z przyciskiem połączenia, obecności, pomocy, alarmu i anulowania. Wskazanie trybu prywatności i dwukierunkowa rozmowa (VoIP). Autodiagnostyka i lokalizacja modułu z wykorzystaniem diody LED i brzęczyka. Można podłączyć do 50 modułów analogowych (Local BUS, w dowolnej topologii) Każda stacja jest zdalnie i indywidualnie programowalne przez przeglądarkę. Całodobowo Całodobowy nadzór.

iCall 206 SIP-RGB

Naścienna stacja pacjenta IP iCall z przyciskiem połączenia, obecności, pomocy, niebieskiego kodu anulowania. Wskazanie trybu prywatności i dwukierunkowa rozmowa (VoIP). Autodiagnostyka i lokalizacja modułu z wykorzystaniem diody LED i brzęczyka. Można podłączyć do 50 modułów analogowych (Local BUS, w dowolnej topologii) Każda stacja jest zdalnie i indywidualnie programowalne przez przeglądarkę. Całodobowy nadzór.

iCall 110 IP-OA

Moduł pacjenta IP iCall z przyciskiem połączenia, obecności, pomocy i anulowania. Komunikacja z serwerem wiadomości Netrix. Zawiera zintegrowany serwer FTP. Autodiagnostyka i lokalizacja modułu z wykorzystaniem diody LED i brzęczyka. Można podłączyć do 49 modułów analogowych (Local BUS, w dowolnej topologii) Każdy moduł jest zdalnie i indywidualnie programowalny przez przeglądarkę. Całodobowy nadzór.