Personel pielęgniarski musi zostać natychmiast zaalarmowany

Wszystkie jednostki przywoławcze iCall komunikują się bezpośrednio ze wszystkimi typami pulpitów pielęgniarskich. Każdy pulpit pielęgniarski można zaprogramować tak, aby wyświetlał odpowiednie wywołania z określonych obszarów, w zależności dnia tygodnia czy pory dnia.

Stacja główna iCall, może wyświetlić mapę piętra gdzie będzie przedstawiać wywołania w określonych pokojach, a wyświetlacze IP na korytarzach pokażą odpowiednie wezwania dla całego personelu. Natomiast dzięki terminalom SIP w salach lub poprzez telefony można nawiązać bezpośredni kontakt z pacjentem lub rezydentem korzystając z głównej stacji iCall lub z dowolnego innego telefonu.

Rozproszony charakter iCall oznacza, że stanowiska pielęgniarskie i wyświetlacze korytarzowe można umieścić w dowolnym miejscu, aby pokazać wszystkie wywołania i alarmy w pomieszczeniu.

Produkty

iCall 290 MS-PC W10

Stacja pielęgniarki iCall. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz zdarzeń w czasie rzeczywistym z dwukierunkową funkcją rozmowy. Umożliwia wyświetlanie zdarzeń na planie piętra i posiada oprogramowanie do tworzenia własnego interaktywnego planu piętra. Zawiera funkcja podsłuchu sekwencyjnego. 15,6-calowy ekran dotykowy, 4 złącza USB, zintegrowany mikrofon i głośniki. 1 złącze LAN. Możliwość podłączenia 1 szeregowego wyświetlacza korytarzowego (NWCBES0200) oraz słuchawki USB (NTFBCO0100) – — NIE jest dołączona.

iCall 290 SIP-Touch

Stacja pielęgniarki iCall. Oparty na systemie Linux, moduł IP z interaktywnym rezystancyjnym wyświetlaczem dotykowym. Z rozmową dwukierunkową (VoIP). Komunikacja z serwerem wiadomości Netrix, programowana zdalnie i indywidualnie przez przeglądarkę. Całodobowy nadzór. Możliwość zasilania przez wejście zasilania lub PoE. Łatwe programowanie jednostek bezprzewodowych, integracji z kamerą i zdalnym kontaktronem. Można podłączyć do 50 modułów adresu magistrali lokalnej (UE). (dowolna topologia)

iCall 290 SIP-Touch (FLUSH)

Stacja pielęgniarki iCall. Montaż podtynkowy. Oparty na systemie Linux, moduł IP z interaktywnym rezystancyjnym wyświetlaczem dotykowym. Z rozmową dwukierunkową (VoIP). Komunikacja z serwerem wiadomości Netrix, programowana zdalnie i indywidualnie przez przeglądarkę. Całodobowy nadzór. Możliwość zasilania przez wejście zasilania lub PoE. Łatwe programowanie jednostek bezprzewodowych, integracji z kamerą i zdalnym kontaktronem. Można podłączyć do 50 modułów adresu magistrali lokalnej (UE). (dowolna topologia)

iCall IP corridor display

Wyświetlacz IP na korytarz iCall z interaktywnym wielokolorowym (czerwonym / zielonym) wyświetlaczem LED. Wymiary: 677x110x45mm. Rozdzielczość: 7×80. Waga: 2,83 kg. Znaki: 13 (i przewijanie). Wysokość znaku: 38×53 mm, Rozstaw pikseli: 7,62 mm. Bezpośrednie połączenie z siecią IP. Transmisja danych (maks. 10 szt.) Z iCall 290 SIP-Touch (NWATES0150). Możliwość montażu na ścianie i suficie (w zestawie narzędzia). W zestawie kabel połączeniowy.