System call center Business ConneCT 9
Ujednolić wszystkie strumienie komunikacji i wzmocnij swoją firmę

W NEC rozumiemy jak ważną rolę odgrywają rozwiązania komunikacyjne we wspieraniu procesów biznesowych i budowaniu skutecznych relacji z klientami. Aktualnie mamy dostępne różne metody komunikacji – telefony, telekonferencje, poczta e-mail, poczta głosowa i czat. Jednak, efektywne zarządzanie różnymi strumieniami komunikacyjnymi, może być wyzwaniem.

Nowa wersja systemu call center Business ConneCT 9 to wiele zmian w modułach Contact Center, Operatora i Pracownika. Już teraz te zmiany są dostępne na platformach komunikacyjnych NEC UNIVERGE 3C, pełnej gamie SV9000, serwerze SIP@Net i iS3000. Poniżej przedstawiamy tylko część zmian w systemie call center Business ConneCT 9.

system call center NEC

Agent może dodać notatki do przeprowadzonych rozmów

Agent może dodawać notatki z przeprowadzonych rozmów. Każdą z notatek może zweryfikować przełożony. Jeśli klient zadzwoni ponownie i będzie obsługiwany przez innego agenta to również inny agent ma możliwość edytowania lub dodania nowej notatki.

Podgląd historii rozmów z danym klientem

Podczas rozmowy agenta z klientem, w aplikacji widoczna jest cała historia połączeń od klienta, wykonanych do klienta oraz wszystkie rozmowy z web chatu i notatki wykonane przez agentów. Wszystkie te informacje poprawiają proces i jakość obsługi klienta.

Wsparcie supervisora w trudnych rozmowach

W nowej wersji systemu call center Business ConneCT 9 agent może poprosić swojego przełożonego o wsparcie w trakcie prowadzonej rozmowy. Wystarczy w trakcie rozmowy nacisnąć przycisk „flagi”, a supervisor przypisany do tego agenta zostanie poinformowany o potrzebie wsparcia. Dodatkowo agent może przesłać do supervisora krótką informację z opisem problemu.

Wysyłanie wiadomości agentom przypisanym do routera

Najnowsza wersja systemu call center Business ConneCT 9 dla central telefonicznych z rodziny SV9000 pozwala supervisorowi na szybki kontakt ze wszystkimi agentami przypisanymi do danego routera. Kontakt odbywa się przez wysłanie krótkiej wiadomości oraz oznaczenie jej priorytetu.